Balda Analiz :

DOĞARI balları, uluslar arası analiz raporunu tüketicisinin bilgisine sunan ilk ve tek markadır. Web sitemizde yayınladığımız analizraporları, firmamız bünyesinde bulunan gıda mühendisleri tarafından satın almave dolum aşamasına kadar olan tüm süreçte, titizlikle kontrol ve analiz edilerek seçilen ballardan ambalajlanmaktadır. Bu analizler sayesinde, üretime uygun olan en kaliteli ballar seçilmektedir.

 

Uluslararası analiz için, dolum öncesinde bal tankından alınan numune, son kontrol için Almanya’nın Bremen kentindeki akredite Intertek Food Services GmbH – Germany laboratuvarına gönderilmektedir. Dolum öncesi hazırlık aşamasından başlayarak verilen parti numarası; balın miktarını, analiz değerini ve bal üreticilerinin bilgilerini içermektedir. Bu parti numarası, ambalaj üzerinde bulunan etiketlere dolum aşamasında basılmaktadır.

 

Web sitemizdeki ilgili sayfada, almış olduğunuz ürünün parti numarasını işaretleyerek, uluslar arası analiz raporuna ulaşabilirsiniz. Yapılan bu seri analizler sayesinde, ürünlerimizi sizlere güvenle sunabilmekteyiz.

 

Tüm bu analizler DOĞARI ‘nın tüketicisine saygısının bir göstergesidir.